Nasza oferta

Namioty
bankietowe


Namioty bankietowe pełnią rolę zadaszenia lubtworzą zamkniętą przestrzeń, co pozwala na komfort nie tylko w upalne dni, ale też w czasie deszczu czy chłodnych wieczorów.


Wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba zorganizowania aktywnego wypoczynku, firmowego spotkania integracyjnego lub przyjęcia w zaciszu domowego ogrodu spełnią one doskonale swoją rolę.
Wyposażenie namiotów bankietowych w oświetlenie, podłogę (w opcji wykładzina), nagrzewnice oraz biały wystrój wnętrza zapewnią Państwu najwyższą jakość usługi o każdej porze roku.


Namioty bankietowe i hale bankietowe mogą być rozkładane na dowolnym podłożu i w różnych kombinacjach w zależności od potrzeby. Ich wymiary dopasowujemy do Państwa potrzeb tak aby harmonizowały z otoczeniem i zapewniały dostateczny komfort.


Wszystkie one spełniają doskonale swoją funkcję w czasie wystaw, pokazów i prezentacji, imprez promocyjnych oraz podczas wesel, bankietów, eventów firmowych czy grill party we własnym ogrodzie.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE


PODŁOGA I PODESTY

Możemy wyposażyć namiot w podłogę oraz przykryć ją wykładziną w dowolnym kolorze, jeśli wymaga tego prestiż organizowanej imprezy. Posiadamy również podesty, które można zastosować jako scenę wewnątrz jak i na zewnątrz namiotu bankietowego.

OŚWIETLENIE

W skład standardowego wyposażenia namiotu wchodzą żyrandole i kinkiety w kolorze białym. Wszystkie inne życzenia dotyczące oświetlenia wymagają dodatkowych ustaleń.

NAGŁOŚNIENIE I NAGRZEWNICE

Dysponujemy nagłośnieniem o mocy od 2x100W do 2x7000W, które możemy zainstalować w namiotach i halach bankietowych. Mamy do dyspozycji nagrzewnice olejowe, elektryczne i gazowe firmy Master, dzięki którym zapewniamy komfort przy chłodnej pogodzie.

STOŁY I ŁAWY

Posiadamy w swojej ofercie stoły prostokątne i okrągłe, krzesła i pokrowce oraz ławostoły świetnie sprawdzające się na piknikach.

WYSTRÓJ NAMIOTÓW BANKIETOWYCH

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom możemy zaproponować wystrój tematyczny lub dekorację namiotów bankietowych, które zapewnią klimat i podkreślą charakter przyjęcia, bankietu, wesela czy spotkania firmowego.